Настоящему ковбою всегда есть, что сказать

После итоговой пресс-конференции секретаря Черновицкого горсовета Виталия Михайлишина, которая состоялась в прошлой четверг, 14 марта, и транслировалась в прямом эфире ТРК «Черновцы» отдельные интернет-тролли имеющие непосредственное отношение к журналистскому сообществу, подняли в соцсетях бучу по поводу того, что их якобы жизненноважные вопросы, которые они отправляли электронной почтой не были озвучены.
В насаждении, так называемой цензуры, обвинили ведущую пресс-конференции, главного редактора ТРК «Черновцы» Ларису Сергееву.
Начитавшись «праведного» интернет-бреда, так и представляешь себе вместо миловидной Ларисы Владимировны, Геббельса в юбке с информационной нагайкой в руке)))
Неудивительно, что Черновицкий профессиональный медиа-клуб предложил всем недовольным 18 марта собраться и обсудить якобы неозвученные вопросы.
Вот только почему то никто из недовольных не пришёл, и, соответственно, свои вопросы не озвучил.
В связи с этим возникает вопрос – а хотели ли эти люди, вообще, хоть что-то спросить у руководителя города?
Если хотели, то почему не пришли на пресс-конференцию?
Если считали себя обиженными, то почему не пришли на заседание медиа-клуба и не озвучили свою позицию.
Ответ ясен: сказать было нечего.
Ведь даже индейцу понятно, что вся эта буча очередная бездарная пиар-акция отдельных личностей, как и штамповка ими денег печатью «ЧПМ»...

7 коментарів

Сергій Воронцов
Если б хотели, пришли и спросили бы. Им показалось, что они хотели
Михайло Шморгун
Захар Анатоліч, Ви принципово продовжуєте цю людину називати «руководителем города», хоча він таким не являється. Він має можливість це зробити — вигравши вибори. Поки він цього не зробив — до нього відношення як до людини тимчасової… Тому не дивно, що без грошей та матеріального стимулювання, до його персони буде відповідне відношення з боку журналістів та громадських активістів…
Григорій Сорочан
якби тролів ще можна прастіть — шо з них візьмеш, то бєздарностєй нада безжалосно відстрілювати. я так щітаю.
Михайло Шморгун
Грице тут питання принципове. ВСІ ГРОМАДЯНСЬКІ ІНІЦІАТИВИ ПОВИННІ БУТИ ПЛАТНИМИ! бєздарності проводять їх безкоштовно, а професіонали — за нал. Тому професіонали так не люблять бездарностей…
Захар Подкидишев
Миша, в данном случае проблема не в Михайлишине, и уж тем более не в каких-либо инициативах, и принципах их реализации.
Просто кое-кто после упомянутой пресс-конференции (не присутствовав на ней) начал бухтеть, что ему чуть ли не кляп в рот засовывали, и паяльник в одно место…
При чём, этот кое-кто видимо искренне не понимает, что его вопрос о том будет В.М. отмечать двухлетие снятия Федорука интересен только непосредственно только автору вопроса. Да ещё парочке его дружков: таких же анонимных общественных деятелей, как и он сам)))
Михайло Шморгун
Захар Анатолійович! я з Тобою згоден — місцеві рєбята хочуть бачити тиск і «репресії», хоча це навязаний опозиціонерами дискурс. Він — мильна бульбашка (це якщо я правильно зрозумів) є центральний твій месидж. Але постарайся зрозуміти і іншу сторону, яка не сприймаєяк належне наявність легального, але нелегітимного Михайлишина.
Святослав Вишинський
"… Насправді ця пресуха була ще досить відкрита. Так звані очільники завжди хочуть виглядати краще. В усі часи так було. І їхні служби намагаються це забезпечити. Я не можу стверджувати, що тут не було замовних питань, хоча й не можу стверджувати протилежне, що вони були. Мені ніхто не казав, що я маю питати і навіть натяком не цікавився наперед, чи взагалі буду щось питати. До речі, нас про таке питали ще в штабі Ющенка, коли він не став президентом. Така у нас ганебна практика. А тут все було більш-менш демократично. І доступ до височайшого тіла насправді був відкритий. Хто справді хотів поставити гостре питання міг знайти можливість його донести. Очевидно, що з Інтернету всі питання ніколи не зачитують. Тому якщо у людей було щось дуже важливе, то треба було діяти через журналістів. Ще ніколи журналісти не відмовлялися озвучити чиюсь проблему. Тобто треба було постаратися донести її. А прес-службі можна закинути хіба що тільки те, що не вибирали питання автоматично, якоюсь програмою комп'ютерною. Як у нас суддів вибирають:) Хоча це все одно не додає їм довіри:) Але тоді нема гарантії, що вони не дублювалися б, ці питання, і все одно якісь би не озвучилися. А ще краще, щоб сам Михайлішин відбирав:) Але тоді б з цього точно нічого не вийшло. Був би хаос. А Лариса, можливо, бажаючи зробити як краще, підставила себе під критику. Можливо, треба було чіткіше прописати правила відбору питань, але теж невідомо як би тоді все вийшло. Підсумок: громадянам треба активніше шукати шляхи донесення своїх проблем до влади". (Юрій Чорней, «Facebook», 15 березня 2013, 17:26)
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте